Kalamář

rétorika: umění jednat a mluvit s lidmiDomů

Podobné téma:
rétorika: umění jednat a mluvi..
Externí:
Objednat elektrickou kytaru
specialni srouby na tlumeni vi..
jak objednat přepravu zásilky ..
hospice a umění doprovázet
test divadelní akademie muzick..
plná moc k zastupování jednatele
genetická poradna ústí nad lab..
dům umění opava
bojová umění kutná hora
objednat sim karty zdarma o2

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
Oprava pračky wirpul
nahé fotky angel merkelová

Pro inspiraci:
top star na tv prima hog ostrava
jak pracovat s potahovací hmotou na do..
zákon o povinném značení lihu, materiá..
vodní kohoutek k pračce
počasí v prosinci na kanárských ostrov..
lumila mačingová jídelníček recepty
souvětí souřadné online nejlehčí test
dětská hrudní chirurgie motol
mš a zš olšany u prostějova
pravopis číslovek psaní letopočtu
koš na listí skládací
napapijri pánské boty blue marine
dámské sjezdové lyže fischer heureka
smažení cibule
plánované vyluky na zeleznici szdc
výstavba vinných sklepů - ceny
tarify na odběr elektřiny
lego simpsonovi stavebnice
plastová deska na řeznický stůl
vůně do sušičky miele aqua

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Rétorika – Wikipedie
Ve středověku byla rétorika zaměřena i na psaný projev a tvořila spolu s gramatikou a dialektikou tzv. trivium, součást svobodných umění vyučovaných na univerzitách.Ve středověku byla rétorika zaměřena i na psaný projev a tvořila spolu s gramatikou a dialektikou tzv. trivium, součást svobodných umění vyučovaných na univerzitách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/R%C3%A9torika

Škola rétoriky - Škola rétoriky
Kurzy rétoriky pro začátečníky i pokročilé. Kurzy práce s hlasem, herecké kurzy, dialogické jednání, English rhetoric. Učíme, jak zvládat trému, jak lépe komunikovat. Kurzy rétoriky pro začátečníky i pokročilé. Kurzy práce s hlasem, herecké kurzy, dialogické jednání, English rhetoric. Učíme, jak zvládat trému, jak lépe komunikovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolaretoriky.cz

Rétorika - Psychologie - Referáty | Odmaturuj
Klasická rétorika si dobře uvědomovala, že je nutné sledovat a hodnotit řeč z obou těchto pólů, neboť skutečný rétor myslí nejen na obsah a formu svého projevu, ale i na účinky své řeči v sociálním terénu, do kterého projev vstupuje.Klasická rétorika si dobře uvědomovala, že je nutné sledovat a hodnotit řeč z obou těchto pólů, neboť skutečný rétor myslí nejen na obsah a formu svého projevu, ale i na účinky své řeči v sociálním terénu, do kterého projev vstupuje.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

odmaturuj.cz/psychologie/retorika

Manipulativní rétorika | Knihy Grada
 Manipulativní rétorika Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch? Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulace přitom nemusí být... Manipulativní rétorika Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch? Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulace přitom nemusí být...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

grada.cz/manipulativni-retorika-10542

Rétorika - Tullius s.r.o. - Tullius s.r.o.
K čemu je nám rétorika dnes?  Umění prezentovat se na veřejnosti a umění přesvědčovat jsou v současné společnosti schopnosti, využitelné v bezpočtu oblastí profesionálního i soukromého života.K čemu je nám rétorika dnes? Umění prezentovat se na veřejnosti a umění přesvědčovat jsou v současné společnosti schopnosti, využitelné v bezpočtu oblastí profesionálního i soukromého života.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tullius.cz/tullius-retorika

Rétorika
Třetí vydání učebnice, která si klade za cíl konkrétními radami a cvičeními pomoci manažerům, pracovníkům PR a reklamních agentur, moderátorům, lektorům, učitelům, studentům, dealerům, poslancům, všem, kteří ve své práci vystupují na ...Třetí vydání učebnice, která si klade za cíl konkrétními radami a cvičeními pomoci manažerům, pracovníkům PR a reklamních agentur, moderátorům, lektorům, učitelům, studentům, dealerům, poslancům, všem, kteří ve své práci vystupují na ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

librum.cz/kniha/retorika-1997087

rétorika: pravidla českého pravopisu
rétorika na pravidlech českého pravopisurétorika na pravidlech českého pravopisu
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pravidla.cz/hledej/?qr=r%E9torika

Rétorika / Nejlevnější knihy
Kupte knihu Rétorika (Šmajsová Buchtová Božena) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 13 miliónů titulů.Kupte knihu Rétorika (Šmajsová Buchtová Božena) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 13 miliónů titulů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nejlevnejsi-knihy.cz/kniha/retorika-0070451.html

Rétorika - Aristoteles od 281 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Rétorika - Aristoteles, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rétorika - Aristoteles.Všechny informace o produktu Kniha Rétorika - Aristoteles, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rétorika - Aristoteles.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.heureka.cz/retorika-aristoteles_3

rétorika - štítek | Databáze knih
Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

databazeknih.cz/stitky/retorika-425


Rétorika
By- la bych ráda, kdybyste při vašem seznamování s rétorikou měli na paměti:  Kaţdý člověk, který projde tímto ţivotem, tu nevědomky něco zanechá a ně- co si odnese.By- la bych ráda, kdybyste při vašem seznamování s rétorikou měli na paměti: Kaţdý člověk, který projde tímto ţivotem, tu nevědomky něco zanechá a ně- co si odnese.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kcjl.upol.cz/kombcj/studijni_opory/retorika.pdf

Rétorika | Kurz rétoriky Pefek.cz
Odpovědi na tyto otázky, hodnocení a návrhy na zlepšení vlastního řečového projevu a další tipy, rady a informace týkající se kultury a techniky mluvení dostanete v kurzu Rétorika.Odpovědi na tyto otázky, hodnocení a návrhy na zlepšení vlastního řečového projevu a další tipy, rady a informace týkající se kultury a techniky mluvení dostanete v kurzu Rétorika.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pefek.cz/otevrene-kurzy/r1.htm

Rétorika | Knihy.ABZ.cz
Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > R > Rétorika.Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > R > Rétorika.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

knihy.abz.cz/obchod/retorika

Rétorika - široká nabídka knih - Megaknihy.cz
Zajímavé knihy na téma rétorika v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz.  Nejnižší ceny  450 výdejních míst  99% spokojených zákazníkůZajímavé knihy na téma rétorika v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

megaknihy.cz/tema/1796-retorika

Rétorika
Antická tradice částečně přetrvávala i ve středověku (studium Aristotelovy Rétoriky), v novověku se řečnické umění rozvíjelo v souvislosti se vzrůstajícím podílem občanů na řízení společnosti (parlament ap.). Řečnické umění je dodnes ...Antická tradice částečně přetrvávala i ve středověku (studium Aristotelovy Rétoriky), v novověku se řečnické umění rozvíjelo v souvislosti se vzrůstajícím podílem občanů na řízení společnosti (parlament ap.). Řečnické umění je dodnes ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

leporelo.info/retorika

Rétorika | Míša Jadrná
Jak na to? Rétorika Chcete se zlepšit? Rétorika je v posledních letech stále populárnější!Rétorika je umění mluveného projevu a veřejného vystupování. Jedná se o jednu z nejstarších jazykových disciplín, která se vyučovala již ve středověku ...Jak na to? Rétorika Chcete se zlepšit? Rétorika je v posledních letech stále populárnější!Rétorika je umění mluveného projevu a veřejného vystupování. Jedná se o jednu z nejstarších jazykových disciplín, která se vyučovala již ve středověku ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

misajadrna.com/retorika

Rétorika :: Školitelka v Brně
Čeká vás prezentace nebo veřejné vystoupení a máte obavy, že se nebudete cítit ve své kůži? Bojíte se, že to dopadne špatně? Nebojíte se víc, než je nezbytně nutné? Víte, že jako introvert můžete být lepší než extrovert, který takové věci ...Čeká vás prezentace nebo veřejné vystoupení a máte obavy, že se nebudete cítit ve své kůži? Bojíte se, že to dopadne špatně? Nebojíte se víc, než je nezbytně nutné? Víte, že jako introvert můžete být lepší než extrovert, který takové věci ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skolitelka.eu/kurzy-retoriky

Rétorika - Buchtová Božena | Knihy Grada
 Rétorika Druhé, aktualizované vydání úspěšné publikace přibližuje význam jazykové komunikace jak z hlediska běžného dorozumívání mezi lidmi, tak z hlediska správné mluvy... Rétorika Druhé, aktualizované vydání úspěšné publikace přibližuje význam jazykové komunikace jak z hlediska běžného dorozumívání mezi lidmi, tak z hlediska správné mluvy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

grada.sk/retorika-5788

rétorika | Slovník cizích slov
Co znamená rétorika? Význam slova rétorika ve slovníku cizích slov.Co znamená rétorika? Význam slova rétorika ve slovníku cizích slov.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

infoz.cz/retorika

Škola rétoriky Praha – Prezentujte tak, že publikum nepozná, že…
Škola rétoriky je pro všechny zájemce, kteří se chtějí zlepšit ve svých měkkých dovednostech (soft skills). Nabízíme kurzy rétoriky, prezentačních dovedností, obchodních dovedností a další.Škola rétoriky je pro všechny zájemce, kteří se chtějí zlepšit ve svých měkkých dovednostech (soft skills). Nabízíme kurzy rétoriky, prezentačních dovedností, obchodních dovedností a další.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

skola-retoriky-praha.cz

Počet záznamů:20

rétorika: umění jednat a mluvit s lidmi
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00